8 روشی که گربه ، علاقه اش رو به شما نشون میده!

از آنجایی که گربه ها حیوانات بسیار لوس و مهربونی هستند دوست دارند که همیشه مورد توجه صاحبشون قرار بگیرند در این مطلب از مجله پت لاین بنا داریم 8 روش که گربه علاقه اش رو به شما نشون میده رو بیان کنیم شما هم میتونید تجربه هاتون رو برای ما بنویسید

روی شما چمباتمه میزنه!!

وقتی گربه تون روی زانو لم میده و دراز کشیده ،میتونین کاملا مطمئن باشین که بهتون علاقه داره قطعا بغل شما گرمترین جای ممکن برای اونه!

خودشو به شما میمالونه!

گربه ای که دوستون داره ممکنه دمش رو دورتون حلقه کنه سر و بدنش رو یا گوش و صورت رو به شما بمالونه ن طریق بوشو به شما انتقال میده رو متعلق به خودش میدونه!

فشار آروم با پنجه اش!

با ورز دادن و یا فشار ملایم و متوالی پنجه اش به شما در واقع اون شمارو مادر یا پدرش فرض میکنه این کاریه که گربه ها برای خوردن شیر از مادرشون انجام میدن!

براتون شکار یا هدیه میارن!

اگه داخل خونه زندگی می کنن ممکنه یه آشغالی رو جلوتون بندازن یا اگه گربه حیاط هستند ممکنه شکارشون رو پیشتون بیارن و یایک تکه استخوان پوسیده از سطل های خیابون بیارن !گرچه اینجور چیزا برای شما نا خوشاینده ولی از نظر اونا گنجینه هاییه که به اونایی که دوسشون دارن هدیه میدن!

خر خر و لرزوندن صدا!

گربه ها وقتی خوشحالن از اینجور صداها در میارن، اگه وقتی خودشونو به شما میمالونن ف خرخر میکنن باید خوشحال باشید که گربه تون عاشقتونه

لیستون میزنه!

اگه گربه لیستون میزنه در واقع داره تر تمیزتون میکنه کاری که اونا با زبون گربه ای و با آدمهایی که دوسشون دارن میکنن

دمشون رو بالا و راست نگه میدارن!

اگه گربه تون وقتی که با شماست دمش رو بالا میگیره باید بدونید که حسابی از وجودتون لذت میبره !گربه ها  وقتی با گربه و یا آدم غریبه مواجه میشن دمشون رو پایین میگیرن در هر حال دم عمودی نشانه آشنایی و اعتماده!

اینطوری نگاهتون میکنن!

اگر گربه تون در حالی که چشم ازتون برنمیداره ، پلک می زنه خصوصا از اون پلک زدن های نرم و آهسته ، داره بهتون میگه که : دوستتون داره!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.